Przydomowe oczyszczalnie ścieków – Zwoleń

Stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego szamba, są w zasadzie bezobsługowe na co dzień i bezawaryjne. Ścieki, które zostają poddane działaniu takich oczyszczalni, są pozbawione toksycznych substancji i mogą powrócić do środowiska naturalnego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków charakteryzują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, jednocześnie oferując wygodę i całkowite bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zastępują inne rozwiązania. Nasza firma proponuje kilkadziesiąt modeli takich urządzeń, w tym oczyszczalnie ekologiczne, biologiczne i biohybrydowe. Zwoleń i okolice także mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa, bogatej oferty i szybkiego montażu.Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zwoleń – czym się różnią?

Poszczególne typy oczyszczalni różnią się technologią, sposobem oczyszczania ścieków. Oczyszczalnia biologiczna, używając nowoczesnych technologii, zajmuje się procesem oczyszczania ścieków, osiągając skuteczność usuwania aż do 97%. Chociaż nie nadaje się do celów spożywczych, doskonale sprawdza się do podlewania roślin. Natomiast w oczyszczalni ekologicznej proces oczyszczania odbywa się w dwóch miejscach (osadniku i drenażu rozsączającym), wymaga pewnych kultur bakterii, a pozyskana woda nie jest tak czysta, jak w przypadku oczyszczalni biologicznej. Dodatkowo zajmuje więcej miejsca. Oczyszczalnia biohybrydowa łączy obie technologie, jest najmniej wymagająca pod względem terenu, ilości miejsca i zaangażowania w obsługę.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zwoleń – jak wybrać?

Aby wybrać najlepsze rozwiązanie, warto wcześniej sprecyzować swoje potrzeby i oczekiwania. Nie musisz jednak określać ich samodzielnie! Nasi specjaliści zadadzą Ci kilka prostych pytań, np. ile osób będzie korzystać? Ile masz miejsca? Jakim budżetem dysponujesz? Na jakich terenach znajduje się posesja? Na podstawie udzielonych odpowiedzi doradzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Ale to nie wszystko. Zajmą się również transportem, montażem i uruchomieniem urządzenia na Twojej działce. I wszystko to w jednym dniu.