O firmie

O FIRMIE - Szamba ekologiczne

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, a przez indywidualne podejście do potrzeb klientów i bycie na bieżąco z nowościami i możliwościami jakie niesie branża, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zaproponować szereg nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz doborze materiałów wodno – kanalizacyjnych stosowanych do budowy: przydomowych oczyszczalni ścieków, sieci wodociągowych, instalacji wodnych, instalacji kanalizacyjnych, instalacji rynnowych, instalacji odwodnieniowych, systemów gromadzenia wody deszczowej, systemów nawadniających.

Ponadto zajmujemy się: projektowaniem sieci i instalacji, profesjonalnym doradztwem, serwisowaniem.

Odbiorcami naszych usług są: klienci indywidualni, firmy, szkoły, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, gminy, domy wczasowe, pensjonaty.

Priorytety jakie sobie stawiamy w kontaktach z klientem: jakość wykonywania zleceń, dotrzymywanie terminów,
zawsze konkurencyjna cena, własny sprzęt oraz zaplecze transportowe niezbędne do natychmiastowego działania.

 

 

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą

Obszar działalności naszej firmy obejmuje teren do 200 km od Zwolenia woj. mazowieckie. Po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy także montaże w dowolnym miejscu w Polsce.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy wysokiej jakości asortyment spełniający światowe wymogi. Służąc swoją wiedzą i doświadczeniem staramy się rozwiązywać wszelkie problemy związane z oferowanym towarem.

Jednocześnie liczymy na uwagi i sugestie, które pomogą nam jeszcze lepiej spełnić Państwa oczekiwania.

Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji?

Zadzwoń do nas: 504 362 742

Napisz do nas