ZAPYTAJ O MONTAŻ
MASZ PYTANIE?
ZADZWOŃ: 504 362 752

SPRZEDAŻ I MONTAŻ PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

OFERTA - szamba ekologiczne oczyszczalnie drenażowe

Drenażowe oczyszczalnie ścieków Ekosystemy

Osadnik gnilny firmy Ekosystemy jest zbudowany z najwyższej klasy zbiornika z PEHD, jako jedyny na rynku ma 30 lat gwarancji. Długa gwarancja świadczy o wysokiej jakości i wyjątkowej wytrzymałości zbiornika uzyskanej przez odpowiednie użebrowanie osadnika z pionowymi żebrami (doskonałe rozwiązanie konstrukcyjne) oraz grubość ścianki nawet do 15 mm...

więcej

Drenażowe oczyszczalnie ścieków Marseplast

Prawidłowo dobrane i dobrze eksploatowane oczyszczalnie firmy Marseplast są niezawodne w eksploatacji, a czas ich prawidłowego funkcjonowania może wynosić kilkadziesiąt lat.Jest to rozwiązanie klasyczne, tanie, nie wymagające zapotrzebowania na zewnętrzne źródła zasilania i proste w obsłudze.

więcej

Drenażowe oczyszczalnie ścieków JPR AQUA

Oczyszczalnie FAMILY to przydomowe oczyszczalnie ścieków bytowo-gospodarczych z drenażem rozsączającym. Mają zastosowanie dla domów (i innych obiektów), w których przebywają maksymalnie 22 osoby – stali mieszkańcy. W przypadku tej oczyszczalni,  tylko powierzchnia działki jest parametrem ograniczającym.

więcej

Drenażowe oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ

Urządzenia projektowane, udoskonalane i badane przez SOTRALENTZ produkowane są z Polietylenu Wysokiej Gęstości w procesie wytłaczania z rozdmuchem. Nasze produkty są zgodne z obowiązującymi przepisami, posiadają wszelkie zalety jakie daje surowiec PEHD a w szczególności nieporównywalną szczelność.

więcej


 
facebook